پروسل؛ خدمتی نوین در عرضه کالا و خدمات

فروشگاه بزرگ اینترنتی پروسل

خدمتی نوین در عرضه کالا و خدمات

كد کالا: 9011019002

آموزش زبان چینی به روش نصرت

این مجموعه شامل : آموزش و مکالمه زبان چینی بیش از 12 ساعت . تمرین تقویت حافظه در ضمن یادگیری . آموزش مکالمه و یادگیری آن در 30 روز . همین الان بخرید -قیمت :25,000 تومان مقایسه محصولات
آموزش زبان چینی به روش نصرت
 • موضوع  :  آموزش زبانهای خارجه
  کد محصول :  9011019002
  وزن محصول :  110 گرم
  تولید کننده :   لوح سبا
  تاریخ صدور :  1391
  شماره مجوز اثر : 800625033292
  صادر کننده :  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  نوع بسته بندی :  جعبه
  تعداد دیسک :  1 حلقه
  نوع دیسک :  CD
  سایر توضیحات : قابل اجرا بر روی کامپیوتر و DVD Player خانگی و موبایل
  مدت آموزش : بیش از 12 ساعت آموزش

    کلیه دروس ارائه شده در این مجموعه به صورت فایل های صوتی ارائه شده است و شما برای یادگیری آنها فقط و فقط نیاز به گوش دادن این فایل های صوتی دارید.

  در این بسته آموزشی با استفاده از تکرارهای هوشمندانه و برگشتی ، لهجه شما از پایه و به صورت کاملا اصولی شکل گرفته و به طور اتوماتیک با قواعد زبان آشنا خواهید شد.

  گوش دادن به فایل های صوتی ارائه شده در این مجموعه بسیار لذت بخش و پرانرژی بوده و به طور مداوم از شما تمرین هایی میخواهد (تکرار برخی از جملات) که خود این مساله برای شما بسیار هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود.

  اگر تا اندازه ای به زبان چینی مسلط باشید ، این دوره آموزش از سطح ابتدایی تا سطح پیشرفته ، بدون نیاز به استفاده از کتاب ، شما را در فراگیری زبان چینی کمک خواهد کرد.

  در ابتدای آموزش یک مکالمه پخش خواهد شد ، سپس بر روی تک تک کلمات و جملات مکالمه تاکید شده و معنی و طرز تلفظ آنها آموزش داده میشود.

  این دوره آموزشی در 30 درس جداگانه ارائه شده است.

  آموزش مکالمه زبان چینی به صورت کلمه به کلمه و تکرار کلمات همراه با گوینده و ساختن جمله با کلمات بیان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تکرار در ادامه دروس و یادآوری آنها در فواصل زمانی معین شده باعث میشود اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت انتقال پیدا کرده و محفوظات ماندگار گردد.

  مزیت های استفاده از این بسته آموزشی:


  • مزیت این روش ، یادگیری زبان به صورت کاملا عملی است. بسیاری از اساتید آموزش زبان بر این باور هستند که مناسب ترین روش برای یادگیری زبان این است که به کشور مورد نظر سفر کرده و مدتی در بین مردم زندگی کرد.

  • این بسته آموزشی این مشکل را حل کرده است و نیازی به سفر کردن به یک کشور دیگر نیست.علاوه بر این شما با استفاده از این بسته آموزش زبان قواعد را به شکل بسیار عمیق و درونی آموزش خواهید دید و بدون آن که متوجه شوید کلیه قواعد زبان را به صورت ناخودآگاه فرا خواهید گرفت.

  • یادآوری بین زمانی مندرج (بر پایه قوای ذهنی و به خاطرسپاری اطلاعات جدید در بزرگسالان)

  • اصل پیش بینی (پرسش از دانشجو بر اساس آموخته های جدید)

  • برنامه بر پایه یادگیری زنده : بکار گرفتن زبان آموز در موقعیت های روزمره واقعی برای یادگیری و تمرین آموخته ها است ، درست مثل اینکه در یک کشور بیگانه حضور فیزیکی دارید.

  • بر اساس این روش در هر زبانی یک هسته کلامی وجود دارد که با یادگیری مجموعه لغاتی که بیشترین و ضروری ترین کاربرد را دارند و بدون اینکه مغز را با اطلاعات غیر ضروری و لغات کم کاربرد پر کرد زبان را آموخت