پروسل؛ خدمتی نوین در عرضه کالا و خدمات

فروشگاه بزرگ اینترنتی پروسل

خدمتی نوین در عرضه کالا و خدمات

كد کالا: F1008

جدیدترین آموزش زبان کودکان

دیدترین شیوه آموزش خواندن برای کودکان 5 ماه به بالا کودک شما می تواند بخواند همچنین با استفاده از روشهای آموزشی در این مجموعه میتوانید خواندن زبانهای دیگر را نیز به کودک بیاموزید همین الان بخرید -قیمت :8,500 تومان مقایسه محصولات
جدیدترین آموزش زبان کودکان جدیدترین آموزش زبان کودکان جدیدترین آموزش زبان کودکان
 • یک روش کاملاًعلمی  با بازدهی حیرت انگیز ،طبق تحقیقات گسترده ای که صورت گرفته است ،بهترین روش آموزش به همراه نوعی  سرگرمی می باشد.

  برای اولین بار پرفروشترین روش آموزش زبان برای کودکان در دنیا

  با روشی بسیار ساده به کودکان زبان یاد دهیم

  روش کاملاًمتفاوت و 100% تضمینی

  مغز یک کودک با سرعت شگفت انگیزی پرورش پیدا می کند...

  1 DVD
  بهترین و راحت ترین زمان برای یادگیری زبان در طول سالهای خردسالی ...

  زمانیکه مغز در حال ساخت هزاران سیناپس و ارتباط است ، به کودک اجازه می دهد نوشتن و تلفظ یک لغت را با هم یاد بگیرد.
  تصور کنید که میتوانید ابزار اولیه یک ارتباط مفید و موثر در زندگی ، افزایش ظرفیت یادگیری و یک شخصیت احساسی را به کودکتان بدهید.
  دکتر تیتزر معتقد است شروع مهارت خواندن در مدرسه برای کودک بسیار دیر است و مفیدترین زمان طبیعی برای یادگیری زبان تقریبا از زمان تولد تا 4 سالگی است.در طول این دوره یادگیری یک زبان به هر شکل، شامل تلفظ ،شنیدن و نوشتن برای کودک بسیار ساده تر است.
  کودکی که زودتر شروع کند بهتر می خواند و از یادگیری لذت بیشتر می برد. مطالعات ثابت کرده اند که کودکی که خواندن را زودتر شروع می کند، در مدرسه و بعدها در زندگی وظایفش را بهتر انجام می دهد اعتماد به نفس بیشتری دارد و از ماندن در مدرسه لذت بیشتری می برد.

  توضیح بخش های مجموعه:
  Workshop:
  ااین مجموعه به آموزش والدین در مورد نحوه استفاده از مجموعه Baby Can Read می پردازد. این مجموعه از مصاحبت تهیه کننده این مجموعه با والدین تشکیل می شود و به بررسی تعداد دفعات دیدن کودک و تاثیر آن می پردازد.

  شروع( Srater):
  اولین ویدئو از مجموعه است که 33 کلمه کلیدی را به فرزندتان معرفی می کند.در این قسمت کودک با کلمات کلیدی اولیه که برای یاد گرفتن زبان انگلیسی به آن نیاز دارد آشنا می شود .

  بخش 1:
  مناسب برای کودکان 3 ماه تا 5 سال
  این بخش شامل بیش از 50 عبارت به اضافه سرودها، حیوانات و یک بخش بازیهای تعاملی برای کمک به یادگیری فرزندتان و افزایش مجموعه لغات او می باشد.

  بخش 2:
  سومین ویدئو با کلمات جدید، سرودهای جدید ، حیوانات بیشتر و تفریح بیشتر! شامل بیش از 50 لغت جدید و\" بازی لغات\".
  بخشی برای کمک به یادگبری کودکتان که دایره لغات خواندنی او را افزایش می دهد.

  بخش 3:
  چهارمین ویدئوکه بسیاری از عبارات 2 یا 3 کلمه ای را توضیح می دهد و آموزش نوشتن از چپ به راست را شروع می کند.
  دوره:
  این ویدئو آخرین بخش مجموعه کودک شما می تواند بخواند است. این بخش کلمات را از شروع تا بخش 3 دوره می کند. این بخش مخصوص کودکانی طراحی شده که با لغات 4 قسمت قبل آشنا هستند.