پروسل؛ خدمتی نوین در عرضه کالا و خدمات

فروشگاه بزرگ اینترنتی پروسل

خدمتی نوین در عرضه کالا و خدمات

كد کالا: 1052

مجموعه کتاب صوتی ویس و رامین MP3

حماسه تاریخی، عاشقانه و آموزنده ویس و رامین به دوره شاهنشاهی و امپراتوری پارتیان ... همین الان بخرید -قیمت :10,000 تومان مقایسه محصولات
مجموعه کتاب صوتی ویس و رامین MP3
 • حماسه تاریخی، عاشقانه و آموزنده ویس و رامین به دوره شاهنشاهی و امپراتوری پارتیان در قرن اول پس از میلاد...
  کتاب گویای ویس و رامین تألیف فخرالدین اسعد گرگانی در یک DVD به فرمت MP3
  حماسه تاریخی، عاشقانه و آموزنده ویس و رامین به دوره شاهنشاهی و امپراتوری پارتیان در قرن اول پس از میلاد باز میگردد.فخر الدین اسعد گرگانی از این مضمون برای سروده های خویش بهره گرفته است.چارچوب این جریان از خصومت دو خاندان بزرگ پارتی یکی از شرق و دیگری از غرب است.یکی از طرفین درگیر خاندان قران یا همان خاندان اشرافی کارن بوده است. طرف مقابل موبد منیکان پادشاه مرو که جزی ازخراسان بزرگ بوده است. ماجرا از آنجا آغاز می شود که پادشاه میانسال مرو به ( شهرو) ملکه زیبا و پری چهره ی \"ماه آباد\" یا همان مهاباد امروزی ابراز علاقه می نماید.
  شهرو به پادشاه مرو توضیح می دهد که متاهل و دارای یک فرزند پسر به نام \"ویرو\" می باشد. اما ناگزیر می شود به دلیل داشتن روابط دوستانه با خاندان بزرگ و قدرتمند قول بدهد که اگر روزی صاحب دختری شد او را به همسری پادشاه مرو بیاورد. شهرو از این رو با این امر موافقت کرد زیرا هرگز نمی اندیشید که فرزند دیگری بدنیا بیاورد. اما از قضای روزگار چنین نشد و وی صاحب دختری شد.پس شهرو نام دخترک را ویس گذاشت.ولی بلافاصله ویس را به دایه ای سپرده تا او را با کودک دیگری که تحت آموزش بزرگان کشور بود دوره های علمی و مهم آن روزگار را ببیند. کودک دوم کـسی نبود جز رامین برادر پادشاه مرو.
  ************************************
  کلیه محصولات این فروشگاه دارای گارانتی تعویض رایگان است
  سایت این فروشگاه در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است
  ارسال سریع به تمام نقاط کشور با پست سفارشی یا پیشتاز
  پس از ثبت سفارش ، شناسه سفارش را برای پیگیری های بعدی یادداشت کنید
  این محصول در قالب بسته بندی شکیل و ضد ضربه ارسال می شود
  این محصول دارای پشتیبانی بعد از خرید به صورت تلفنی می باشد

محصولات مرتبط